NEWSLETTER

  http://www.podstudovatobchod.sk/

  SAMO je členom

  EuroCommerce logo RUZ logo
  Tlačové správy

  Vy rozhodujete, my pomáhame

  tesco logo

  V spoločnosti Tesco dlhodobo podporujeme komunity a okolie, v ktorom pôsobíme. V roku 2016 sme spustili nový jedinečný komunitný program nazvaný „Vy rozhodujete, my pomáhame“. Jeho cieľom je podporiť miestne neziskové organizácie poskytnutím grantu na realizáciu ich nápadov prospešných pre miestne komunity. Projekty sa môžu zamerať na revitalizáciu životného prostredia, vzdelávania, zdravého životného štýlu, podpory sociálne slabších a znevýhodnených skupín spoluobčanov, detí alebo nezamestnaných.

  A práve našim zákazníkom sme dali skvelú príležitosť rozhodnúť hlasovaním priamo v obchodoch Tesco, ktorý projekt získa finančnú podporu. Za každý nákup počas hlasovania získali žetón a mohli dať hlas projektu, ktorý sa im najviac páči. V prvom kole sme rozdelili medzi 77 víťazných projektov po celom Slovensku celkovo 100 000 eur. Za projekty hlasoval približne každý tretí zákazník a ľudia tak dali svojim obľúbeným projektom takmer 3,3 milióna hlasov.

  Viac informácií o programe je na www.tesco.sk/pomahame. Popri tom každý náš obchod podporuje partnerské organizácie vo svojom okolí, mnohé sa zapájajú do celoslovenskej Tesco Potravinovej Zbierky a ešte viac o našich dobročinných aktivitách sa dočítate na www.nadaciatesco.sk.